Kersttornooi jeugd groep F


465
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.67 : 2014/10/15
Org. : SK Artevelde ,Ertvelde ,2018
, Tempo : 15 min KO
Tie BreakPts, Onderling Res, Median Bucholtz, SonneBorn-Berger, Voortschrijding, Loterij
V.S.F.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

Eindklassement
    Naam                     V/M  Club                    Ptn  Res   M B   S B   Vsch  Lot  
  1 Decraene Lotus           V    Waregem              9.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  2 Plomp Luka               M    Mercatel             8.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  3 Bernard Ivan             M    SC Terneuzen         7.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  4 Voet Milan               M    SK Artevelde         5.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  5 Verstrepen Wannes        M    Mercatel             4.5/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  6 De Smet Alexander        M    MSV                  4.0/9    ---  19.5 11.00   0.0     0 
  7 Jalalijam Roza           V    De Drie Torens Gent  4.0/9    ---  19.5  9.50   0.0     0 
  8 Caekaert Simon           M    LSV-Chesspirant      3.5/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
  9 Vynck Isolde             V    LSV-Chesspirant      3.5/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 10 Savat Seppe              M    SK Artevelde         3.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 11 Coorevits Victor         M    Mercatel             2.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 12 Du Four Remi             M    LSV-Chesspirant      0.5/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (26-12-2018)
  1 Bernard Ivan           1-0  Jalalijam Roza        
  2 Plomp Luka             1-0  Caekaert Simon        
  3 Coorevits Victor       1-0  Savat Seppe           
  4 Verstrepen Wannes      0-1  Decraene Lotus        
  5 De Smet Alexander      1-0  Voet Milan            
  6 Vynck Isolde           1-0  Du Four Remi          
(Go to Top)
Ronde 2 (26-12-2018)
  1 De Smet Alexander      0-1  Bernard Ivan          
  2 Plomp Luka             1-0  Coorevits Victor      
  3 Decraene Lotus         1-0  Vynck Isolde          
  4 Caekaert Simon         1-0  Savat Seppe           
  5 Du Four Remi           ½-½  Verstrepen Wannes     
  6 Jalalijam Roza         0-1  Voet Milan            
(Go to Top)
Ronde 3 (26-12-2018)
  1 Bernard Ivan           0-1  Decraene Lotus        
  2 Voet Milan             0-1  Plomp Luka            
  3 Vynck Isolde           0-1  Caekaert Simon        
  4 Coorevits Victor       0-1  De Smet Alexander     
  5 Savat Seppe            1-0  Du Four Remi          
  6 Verstrepen Wannes      1-0  Jalalijam Roza        
(Go to Top)
Ronde 4 (26-12-2018)
  1 Decraene Lotus         1-0  Plomp Luka            
  2 Caekaert Simon         0-1  Bernard Ivan          
  3 De Smet Alexander      0-1  Verstrepen Wannes     
  4 Voet Milan             1-0  Coorevits Victor      
  5 Savat Seppe            0-1  Vynck Isolde          
  6 Du Four Remi           0-1  Jalalijam Roza        
(Go to Top)
Ronde 5 (26-12-2018)
  1 Caekaert Simon         0-1  Decraene Lotus        
  2 Plomp Luka             1-0  Bernard Ivan          
  3 Verstrepen Wannes      0-1  Voet Milan            
  4 Vynck Isolde           ½-½  De Smet Alexander     
  5 Jalalijam Roza         0-1  Savat Seppe           
  6 Coorevits Victor       1-0  Du Four Remi          
(Go to Top)
Ronde 6 (26-12-2018)
  1 Decraene Lotus         1-0  Voet Milan            
  2 De Smet Alexander      0-1  Plomp Luka            
  3 Bernard Ivan           1-0  Vynck Isolde          
  4 Savat Seppe            0-1  Verstrepen Wannes     
  5 Jalalijam Roza         1-0  Coorevits Victor      
  6 Du Four Remi           0-1  Caekaert Simon        
(Go to Top)
Ronde 7 (26-12-2018)
  1 Coorevits Victor       0-1  Decraene Lotus        
  2 Plomp Luka             1-0  Savat Seppe           
  3 Verstrepen Wannes      0-1  Bernard Ivan          
  4 Voet Milan             1-0  Caekaert Simon        
  5 Vynck Isolde           0-1  Jalalijam Roza        
  6 Du Four Remi           0-1  De Smet Alexander     
(Go to Top)
Ronde 8 (26-12-2018)
  1 Decraene Lotus         1-0  Du Four Remi          
  2 Plomp Luka             1-0  Verstrepen Wannes     
  3 Bernard Ivan           1-0  Voet Milan            
  4 Savat Seppe            1-0  De Smet Alexander     
  5 Caekaert Simon         0-1  Jalalijam Roza        
  6 Coorevits Victor       0-1  Vynck Isolde          
(Go to Top)
Ronde 9 (26-12-2018)
  1 Jalalijam Roza         0-1  Decraene Lotus        
  2 Vynck Isolde           0-1  Plomp Luka            
  3 Du Four Remi           0-1  Bernard Ivan          
  4 Voet Milan             1-0  Savat Seppe           
  5 De Smet Alexander      ½-½  Caekaert Simon        
  6 Verstrepen Wannes      1-0  Coorevits Victor      
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res M B S B Vsch Lot
1 Decraene Lotus 0 9.0 735 5Z + 9W + 3Z + 2W + 8Z + 4W + 11Z + 12W + 7Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
2 Plomp Luka 0 8.0 351 8W + 11W + 4Z + 1Z - 3W + 6Z + 10W + 5W + 9Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
3 Bernard Ivan 0 7.0 220 7W + 6Z + 1W - 8Z + 2Z - 9W + 5Z + 4W + 12Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
4 Voet Milan 0 5.0 43 6Z - 7Z + 2W - 11W + 5Z + 1Z - 8W + 3Z - 10W + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
5 Verstrepen Wannes 0 4.5 0 1W - 12Z = 7W + 6Z + 4W - 10Z + 3W - 2Z - 11W + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
6 De Smet Alexander 0 4.0 -36 4W + 3W - 11Z + 5W - 9Z = 2W - 12Z + 10Z - 8W = --- 19.5 11.00 0.0 0
7 Jalalijam Roza 0 4.0 -36 3Z - 4W - 5Z - 12Z + 10W - 11W + 9Z + 8Z + 1W - --- 19.5 9.50 0.0 0
8 Caekaert Simon 0 3.5 -80 2Z - 10W + 9Z + 3W - 1W - 12Z + 4Z - 7W - 6Z = 1.0 0.0 0.00 0.0 0
9 Vynck Isolde 0 3.5 -80 12W + 1Z - 8W - 10Z + 6W = 3Z - 7W - 11Z + 2W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0
10 Savat Seppe 0 3.0 -125 11Z - 8Z - 12W + 9W - 7Z + 5W - 2Z - 6W + 4Z - 0.0 0.0 0.00 0.0 0
11 Coorevits Victor 0 2.0 -220 10W + 2Z - 6W - 4Z - 12W + 7Z - 1W - 9W - 5Z - 0.0 0.0 0.00 0.0 0
12 Du Four Remi 0 0.5 -444 9Z - 5W = 10Z - 7W - 11Z - 8W - 6W - 1Z - 3W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 5.67 : 2014/10/15