Kersttornooi jeugd groep E


465
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.67 : 2014/10/15
Org. : SK Artevelde ,Ertvelde ,2018
, Tempo : 15 min KO
Tie BreakPts, Onderling Res, Median Bucholtz, SonneBorn-Berger, Voortschrijding, Loterij
V.S.F.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

Eindklassement
    Naam                     V/M  Club                Ptn  Res   M B   S B   Vsch  Lot  
  1 Musabayev Maxim          M    Mercatel         8.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  2 Burssens Maya            V    Mercatel         7.0/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
  3 Coorevits Arthur         M    Mercatel         7.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  4 De Rycke Killian         M    LSV-Chesspirant  6.0/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
  5 De Vidts Niels           M    MSV              6.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  6 Decraene Merlijn         M    Waregem          5.0/9    2.0   0.0  0.00   0.0     0 
  7 Debucke Ruben            M    SK Artevelde     5.0/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
  8 Vander Donckt Xander     M    Zottegem         5.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  9 Du Four Maurice          M    LSV-Chesspirant  4.5/9    0.5  21.5  0.00   0.0     0 
 10 Hanssens Daan            M    Kortrijk         4.5/9    0.5  21.0  0.00   0.0     0 
 11 Vynck Arnon              M    LSV-Chesspirant  4.0/9    ---  24.0  0.00   0.0     0 
 12 Debyser Lennert          M    KGSRL Gent       4.0/9    ---  20.0  0.00   0.0     0 
 13 Lefebre Miel             M    Waregem          4.0/9    ---  19.0  0.00   0.0     0 
 14 Wauters Sarah            V    KGSRL Gent       4.0/9    ---  18.5  0.00   0.0     0 
 15 Honraet Kobe             M    Mercatel         3.0/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
 16 Moerman Axl              M    LSV-Chesspirant  3.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 17 Verstrepen Lander        M    Mercatel         1.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (26-12-2018)
  1 Musabayev Maxim        1-0  Du Four Maurice       
  2 Hanssens Daan          0-1  Coorevits Arthur      
  3 Debucke Ruben          1-0  Honraet Kobe          
  4 Lefebre Miel           0-1  Burssens Maya         
  5 Debyser Lennert        1-0  Moerman Axl           
  6 Vander Donckt Xander   0-1  Decraene Merlijn      
  7 De Rycke Killian       1-0  Verstrepen Lander     
  8 Vynck Arnon            0-1  De Vidts Niels        
  9 Wauters Sarah          Bye
(Go to Top)
Ronde 2 (26-12-2018)
  1 Decraene Merlijn       0-1  Musabayev Maxim       
  2 Coorevits Arthur       1-0  Debyser Lennert       
  3 De Vidts Niels         1-0  Debucke Ruben         
  4 Burssens Maya          1-0  Wauters Sarah         
  5 Du Four Maurice        0-1  De Rycke Killian      
  6 Moerman Axl            0-1  Hanssens Daan         
  7 Honraet Kobe           0-1  Vander Donckt Xander  
  8 Verstrepen Lander      0-1  Lefebre Miel          
  9 Vynck Arnon            Bye
(Go to Top)
Ronde 3 (26-12-2018)
  1 Musabayev Maxim        1-0  Burssens Maya         
  2 De Rycke Killian       0-1  Coorevits Arthur      
  3 Debyser Lennert        0-1  De Vidts Niels        
  4 Debucke Ruben          1-0  Lefebre Miel          
  5 Wauters Sarah          0-1  Decraene Merlijn      
  6 Hanssens Daan          0-1  Vynck Arnon           
  7 Vander Donckt Xander   1-0  Moerman Axl           
  8 Honraet Kobe           0-1  Du Four Maurice       
  9 Verstrepen Lander      Bye
(Go to Top)
Ronde 4 (26-12-2018)
  1 De Vidts Niels         1-0  Musabayev Maxim       
  2 Coorevits Arthur       1-0  Debucke Ruben         
  3 Burssens Maya          1-0  Vander Donckt Xander  
  4 Vynck Arnon            0-1  De Rycke Killian      
  5 Decraene Merlijn       0-1  Hanssens Daan         
  6 Lefebre Miel           0-1  Debyser Lennert       
  7 Du Four Maurice        1-0  Verstrepen Lander     
  8 Moerman Axl            1-0  Wauters Sarah         
  9 Honraet Kobe           Bye
(Go to Top)
Ronde 5 (26-12-2018)
  1 De Vidts Niels         0-1  Coorevits Arthur      
  2 De Rycke Killian       1-0  Burssens Maya         
  3 Musabayev Maxim        1-0  Vander Donckt Xander  
  4 Debucke Ruben          0-1  Decraene Merlijn      
  5 Debyser Lennert        0-1  Vynck Arnon           
  6 Hanssens Daan          ½-½  Du Four Maurice       
  7 Verstrepen Lander      0-1  Honraet Kobe          
  8 Wauters Sarah          0-1  Lefebre Miel          
  9 Moerman Axl            Bye
(Go to Top)
Ronde 6 (26-12-2018)
  1 Coorevits Arthur       0-1  Musabayev Maxim       
  2 De Rycke Killian       1-0  De Vidts Niels        
  3 Burssens Maya          1-0  Decraene Merlijn      
  4 Du Four Maurice        1-0  Vynck Arnon           
  5 Honraet Kobe           0-1  Hanssens Daan         
  6 Vander Donckt Xander   0-1  Debucke Ruben         
  7 Lefebre Miel           1-0  Moerman Axl           
  8 Wauters Sarah          1-0  Verstrepen Lander     
  9 Debyser Lennert        Bye
(Go to Top)
Ronde 7 (26-12-2018)
  1 Musabayev Maxim        1-0  De Rycke Killian      
  2 Burssens Maya          1-0  Coorevits Arthur      
  3 De Vidts Niels         1-0  Du Four Maurice       
  4 Hanssens Daan          0-1  Debucke Ruben         
  5 Decraene Merlijn       1-0  Debyser Lennert       
  6 Vynck Arnon            1-0  Lefebre Miel          
  7 Honraet Kobe           0-1  Wauters Sarah         
  8 Moerman Axl            1-0  Verstrepen Lander     
  9 Vander Donckt Xander   Bye
(Go to Top)
Ronde 8 (26-12-2018)
  1 Debucke Ruben          0-1  Musabayev Maxim       
  2 De Vidts Niels         0-1  Burssens Maya         
  3 Coorevits Arthur       1-0  Vynck Arnon           
  4 Decraene Merlijn       0-1  De Rycke Killian      
  5 Du Four Maurice        0-1  Wauters Sarah         
  6 Debyser Lennert        0-1  Hanssens Daan         
  7 Moerman Axl            0-1  Honraet Kobe          
  8 Verstrepen Lander      0-1  Vander Donckt Xander  
  9 Lefebre Miel           Bye
(Go to Top)
Ronde 9 (26-12-2018)
  1 Musabayev Maxim        1-0  Hanssens Daan         
  2 Lefebre Miel           0-1  Coorevits Arthur      
  3 Vynck Arnon            0-1  Burssens Maya         
  4 De Rycke Killian       0-1  Vander Donckt Xander  
  5 Wauters Sarah          0-1  De Vidts Niels        
  6 Debucke Ruben          1-0  Moerman Axl           
  7 Verstrepen Lander      0-1  Decraene Merlijn      
  8 Honraet Kobe           0-1  Debyser Lennert       
  9 Du Four Maurice        Bye
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res M B S B Vsch Lot
1 Musabayev Maxim 1229 8.0 1281 9W + 6Z + 2W + 5Z - 8W + 3Z + 4W + 7Z + 10W + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
2 Burssens Maya 889 7.0 910 13Z + 14W + 1Z - 8W + 4Z - 6W + 3W + 5Z + 11Z + 1.0 0.0 0.00 0.0 0
3 Coorevits Arthur 1211 7.0 1140 10Z + 12W + 4Z + 7W + 5Z + 1W - 2Z - 11W + 13Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
4 De Rycke Killian 0 6.0 494 17W + 9Z + 3W - 11Z + 2W + 5W + 1Z - 6Z + 8W - 1.0 0.0 0.00 0.0 0
5 De Vidts Niels 0 6.0 605 11Z + 7W + 12Z + 1W + 3W - 4Z - 9W + 2W - 14Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
6 Decraene Merlijn 0 5.0 389 8Z + 1W - 14Z + 10W - 7Z + 2Z - 12W + 4W - 17Z + 2.0 0.0 0.00 0.0 0
7 Debucke Ruben 996 5.0 816 15W + 5Z - 13W + 3Z - 6W - 8Z + 10Z + 1W - 16W + 1.0 0.0 0.00 0.0 0
8 Vander Donckt Xander 0 5.0 389 6W - 15Z + 16W + 2Z - 1Z - 7W - bye 17Z + 4Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
9 Du Four Maurice 0 4.5 110 1Z - 4W - 15Z + 17W + 10Z = 11W + 5Z - 14W - bye 0.5 21.5 0.00 0.0 0
10 Hanssens Daan 0 4.5 381 3W - 16Z + 11W - 6Z + 9W = 15Z + 7W - 12Z + 1Z - 0.5 21.0 0.00 0.0 0
11 Vynck Arnon 0 4.0 175 5W - bye 10Z + 4W - 12Z + 9Z - 13W + 3Z - 2W - --- 24.0 0.00 0.0 0
12 Debyser Lennert 0 4.0 64 16W + 3Z - 5W - 13Z + 11W - bye 6Z - 10W - 15Z + --- 20.0 0.00 0.0 0
13 Lefebre Miel 0 4.0 300 2W - 17Z + 7Z - 12W - 14Z + 16W + 11Z - bye 3W - --- 19.0 0.00 0.0 0
14 Wauters Sarah 0 4.0 24 bye 2Z - 6W - 16Z - 13W - 17W + 15Z + 9Z + 5W - --- 18.5 0.00 0.0 0
15 Honraet Kobe 0 3.0 -69 7Z - 8W - 9W - bye 17Z + 10W - 14W - 16Z + 12W - 1.0 0.0 0.00 0.0 0
16 Moerman Axl 0 3.0 -69 12Z - 10W - 8Z - 14W + bye 13Z - 17W + 15W - 7Z - 0.0 0.0 0.00 0.0 0
17 Verstrepen Lander 0 1.0 -735 4Z - 13W - bye 9Z - 15W - 14Z - 16Z - 8W - 6W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 5.67 : 2014/10/15