Kersttornooi jeugd groep D


465
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.67 : 2014/10/15
Org. : SK Artevelde ,Ertvelde ,2018
, Tempo : 15 min KO
Tie BreakPts, Onderling Res, Median Bucholtz, SonneBorn-Berger, Voortschrijding, Loterij
V.S.F.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

Eindklassement
    Naam                     V/M  Club                Ptn  Res   M B   S B   Vsch  Lot  
  1 Victor Julian            M    KGSRL Gent       8.5/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  2 Musabayeva Diana         V    Mercatel         8.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  3 Dutre Wonder             M    MSV              7.5/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  4 Dewever Niel             M    Waregem          6.0/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
  5 Wylleman Arjan           M                     6.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  6 Van Coppenolle Lander    M    KBSK Brugge      5.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  7 Vander Bracht Brecht     M    LSV-Chesspirant  4.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  8 Xing Daniel              M    KGSRL Gent       3.0/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
  9 De Vidts Stan            M    MSV              3.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 10 Vuylsteke Dieter         M    SK Artevelde     2.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 11 Depickere Keylan         M    Wachtebeke       1.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (26-12-2018)
  1 Dutre Wonder           ½-½  Musabayeva Diana      
  2 Victor Julian          1-0  Van Coppenolle Lander 
  3 Vander Bracht Brecht   1-0  Depickere Keylan      
  4 De Vidts Stan          1-0  Vuylsteke Dieter      
  5 Wylleman Arjan         0-1  Dewever Niel          
  6 Xing Daniel            Bye
(Go to Top)
Ronde 2 (26-12-2018)
  1 Dewever Niel           0-1  Victor Julian         
  2 Xing Daniel            1-0  De Vidts Stan         
  3 Musabayeva Diana       1-0  Vander Bracht Brecht  
  4 Depickere Keylan       0-1  Dutre Wonder          
  5 Van Coppenolle Lander  0-1  Wylleman Arjan        
  6 Vuylsteke Dieter       Bye
(Go to Top)
Ronde 3 (26-12-2018)
  1 Victor Julian          1-0  Xing Daniel           
  2 De Vidts Stan          0-1  Musabayeva Diana      
  3 Dutre Wonder           1-0  Dewever Niel          
  4 Vuylsteke Dieter       0-1  Vander Bracht Brecht  
  5 Wylleman Arjan         1-0  Depickere Keylan      
  6 Van Coppenolle Lander  Bye
(Go to Top)
Ronde 4 (26-12-2018)
  1 Musabayeva Diana       ½-½  Victor Julian         
  2 Vander Bracht Brecht   0-1  Dutre Wonder          
  3 Xing Daniel            0-1  Wylleman Arjan        
  4 Van Coppenolle Lander  1-0  De Vidts Stan         
  5 Dewever Niel           1-0  Vuylsteke Dieter      
  6 Depickere Keylan       Bye
(Go to Top)
Ronde 5 (26-12-2018)
  1 Victor Julian          1-0  Dutre Wonder          
  2 Wylleman Arjan         0-1  Musabayeva Diana      
  3 Vander Bracht Brecht   0-1  Dewever Niel          
  4 Xing Daniel            0-1  Van Coppenolle Lander 
  5 Depickere Keylan       0-1  Vuylsteke Dieter      
  6 De Vidts Stan          Bye
(Go to Top)
Ronde 6 (26-12-2018)
  1 Wylleman Arjan         0-1  Victor Julian         
  2 Musabayeva Diana       1-0  Dewever Niel          
  3 Dutre Wonder           1-0  Van Coppenolle Lander 
  4 Vuylsteke Dieter       0-1  Xing Daniel           
  5 De Vidts Stan          1-0  Depickere Keylan      
  6 Vander Bracht Brecht   Bye
(Go to Top)
Ronde 7 (26-12-2018)
  1 Victor Julian          1-0  Vander Bracht Brecht  
  2 Musabayeva Diana       1-0  Xing Daniel           
  3 Dutre Wonder           1-0  De Vidts Stan         
  4 Van Coppenolle Lander  1-0  Vuylsteke Dieter      
  5 Dewever Niel           1-0  Depickere Keylan      
  6 Wylleman Arjan         Bye
(Go to Top)
Ronde 8 (26-12-2018)
  1 De Vidts Stan          0-1  Victor Julian         
  2 Vuylsteke Dieter       0-1  Musabayeva Diana      
  3 Xing Daniel            0-1  Dutre Wonder          
  4 Vander Bracht Brecht   0-1  Wylleman Arjan        
  5 Depickere Keylan       0-1  Van Coppenolle Lander 
  6 Dewever Niel           Bye
(Go to Top)
Ronde 9 (26-12-2018)
  1 Depickere Keylan       0-1  Victor Julian         
  2 Van Coppenolle Lander  0-1  Musabayeva Diana      
  3 Dewever Niel           1-0  Xing Daniel           
  4 Vuylsteke Dieter       0-1  Wylleman Arjan        
  5 De Vidts Stan          0-1  Vander Bracht Brecht  
  6 Dutre Wonder           Bye
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res M B S B Vsch Lot
1 Victor Julian 1377 8.5 1545 6W + 4Z + 8W + 2Z = 3W + 5Z + 7W + 9Z + 11Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
2 Musabayeva Diana 1464 8.0 1494 3Z = 7W + 9Z + 1W = 5Z + 4W + 8W + 10Z + 6Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
3 Dutre Wonder 0 7.5 606 2W = 11Z + 4W + 7Z + 1Z - 6W + 9W + 8Z + bye 0.0 0.0 0.00 0.0 0
4 Dewever Niel 0 6.0 450 5Z + 1W - 3Z - 10W + 7Z + 2Z - 11W + bye 8W + 1.0 0.0 0.00 0.0 0
5 Wylleman Arjan 0 6.0 450 4W - 6Z + 11W + 8Z + 2W - 1W - bye 7Z + 10Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
6 Van Coppenolle Lander 0 5.0 355 1Z - 5W - bye 9W + 8Z + 3Z - 10W + 11Z + 2W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0
7 Vander Bracht Brecht 0 4.0 268 11W + 2Z - 10Z + 3W - 4W - bye 1Z - 5W - 9Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
8 Xing Daniel 0 3.0 162 bye 9W + 1Z - 5W - 6W - 10Z + 2Z - 3W - 4Z - 1.0 0.0 0.00 0.0 0
9 De Vidts Stan 0 3.0 162 10W + 8Z - 2W - 6Z - bye 11W + 3Z - 1W - 7W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0
10 Vuylsteke Dieter 0 2.0 -139 9Z - bye 7W - 4Z - 11Z + 8W - 6Z - 2W - 5W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0
11 Depickere Keylan 0 1.0 -563 7Z - 3W - 5Z - bye 10W - 9Z - 4Z - 6W - 1W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 5.67 : 2014/10/15