Kersttornooi jeugd groep C


465
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.67 : 2014/10/15
Org. : SK Artevelde ,Ertvelde ,2018
, Tempo : 15 min KO
Tie BreakPts, Onderling Res, Median Bucholtz, SonneBorn-Berger, Voortschrijding, Loterij
V.S.F.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

Eindklassement
    Naam                     V/M  Club                Ptn  Res   M B   S B   Vsch  Lot  
  1 De Rycke Tyani           V    LSV-Chesspirant  9.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  2 Debucke Jolan            M    SK Artevelde     8.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  3 Goossens Lowie           M    Wachtebeke       6.0/9    ---  23.5  0.00   0.0     0 
  4 Karlioglu Boran          M    Wachtebeke       6.0/9    ---  20.0  0.00   0.0     0 
  5 Osaer Jarne              M    MSV              5.5/9    0.5  25.5  0.00   0.0     0 
  6 Tempels Robbe            M    Mercatel         5.5/9    0.5  21.5  0.00   0.0     0 
  7 De Vidts Bram            M    MSV              5.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  8 Burssens Jorian          M    Mercatel         4.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  9 Vander Donckt Mattis     M    Zottegem         2.0/9    ---  24.5  0.00   0.0     0 
 10 Depickere Yari           M    Wachtebeke       2.0/9    ---  23.5  0.00   0.0     0 
 11 De Clercq Rune           M    SK Artevelde     1.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (26-12-2018)
  1 Osaer Jarne            0-1  De Rycke Tyani        
  2 Debucke Jolan          1-0  Tempels Robbe         
  3 De Vidts Bram          1-0  Burssens Jorian       
  4 Karlioglu Boran        1-0  De Clercq Rune        
  5 Depickere Yari         0-1  Goossens Lowie        
  6 Vander Donckt Mattis   Bye
(Go to Top)
Ronde 2 (26-12-2018)
  1 De Rycke Tyani         1-0  De Vidts Bram         
  2 Goossens Lowie         0-1  Debucke Jolan         
  3 Vander Donckt Mattis   0-1  Karlioglu Boran       
  4 Burssens Jorian        1-0  Depickere Yari        
  5 Tempels Robbe          ½-½  Osaer Jarne           
  6 De Clercq Rune         Bye
(Go to Top)
Ronde 3 (26-12-2018)
  1 Debucke Jolan          0-1  De Rycke Tyani        
  2 Karlioglu Boran        1-0  Burssens Jorian       
  3 De Clercq Rune         0-1  Vander Donckt Mattis  
  4 Osaer Jarne            1-0  Goossens Lowie        
  5 De Vidts Bram          0-1  Tempels Robbe         
  6 Depickere Yari         Bye
(Go to Top)
Ronde 4 (26-12-2018)
  1 De Rycke Tyani         1-0  Karlioglu Boran       
  2 Vander Donckt Mattis   0-1  Debucke Jolan         
  3 Depickere Yari         0-1  Osaer Jarne           
  4 Tempels Robbe          1-0  De Clercq Rune        
  5 Goossens Lowie         1-0  De Vidts Bram         
  6 Burssens Jorian        Bye
(Go to Top)
Ronde 5 (26-12-2018)
  1 Tempels Robbe          0-1  De Rycke Tyani        
  2 Debucke Jolan          1-0  Karlioglu Boran       
  3 Osaer Jarne            1-0  Vander Donckt Mattis  
  4 Burssens Jorian        0-1  Goossens Lowie        
  5 De Clercq Rune         0-1  Depickere Yari        
  6 De Vidts Bram          Bye
(Go to Top)
Ronde 6 (26-12-2018)
  1 De Rycke Tyani         1-0  Goossens Lowie        
  2 Osaer Jarne            0-1  Debucke Jolan         
  3 Karlioglu Boran        1-0  Depickere Yari        
  4 Vander Donckt Mattis   0-1  Burssens Jorian       
  5 De Vidts Bram          1-0  De Clercq Rune        
  6 Tempels Robbe          Bye
(Go to Top)
Ronde 7 (26-12-2018)
  1 Burssens Jorian        0-1  De Rycke Tyani        
  2 De Clercq Rune         0-1  Debucke Jolan         
  3 Karlioglu Boran        0-1  Osaer Jarne           
  4 Vander Donckt Mattis   0-1  Tempels Robbe         
  5 Depickere Yari         0-1  De Vidts Bram         
  6 Goossens Lowie         Bye
(Go to Top)
Ronde 8 (26-12-2018)
  1 De Rycke Tyani         1-0  De Clercq Rune        
  2 Debucke Jolan          1-0  Burssens Jorian       
  3 De Vidts Bram          1-0  Osaer Jarne           
  4 Tempels Robbe          1-0  Depickere Yari        
  5 Goossens Lowie         1-0  Vander Donckt Mattis  
  6 Karlioglu Boran        Bye
(Go to Top)
Ronde 9 (26-12-2018)
  1 De Rycke Tyani         1-0  Vander Donckt Mattis  
  2 Depickere Yari         0-1  Debucke Jolan         
  3 Goossens Lowie         1-0  Tempels Robbe         
  4 De Vidts Bram          0-1  Karlioglu Boran       
  5 De Clercq Rune         0-1  Burssens Jorian       
  6 Osaer Jarne            Bye
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res M B S B Vsch Lot
1 De Rycke Tyani 1742 9.0 2149 5Z + 7W + 2Z + 4W + 6Z + 3W + 8Z + 11W + 9W + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
2 Debucke Jolan 1590 8.0 1646 6W + 3Z + 1W - 9Z + 4W + 5Z + 11Z + 8W + 10Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
3 Goossens Lowie 1150 6.0 1190 10Z + 2W - 5Z - 7W + 8Z + 1Z - bye 9W + 6W + --- 23.5 0.00 0.0 0
4 Karlioglu Boran 1163 6.0 1172 11W + 9Z + 8W + 1Z - 2Z - 10W + 5W - bye 7Z + --- 20.0 0.00 0.0 0
5 Osaer Jarne 1035 5.5 1092 1W - 6Z = 3W + 10Z + 9W + 2W - 4Z + 7Z - bye 0.5 25.5 0.00 0.0 0
6 Tempels Robbe 1012 5.5 1021 2Z - 5W = 7Z + 11W + 1W - bye 9Z + 10W + 3Z - 0.5 21.5 0.00 0.0 0
7 De Vidts Bram 934 5.0 999 8W + 1Z - 6W - 3Z - bye 11W + 10Z + 5W + 4W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0
8 Burssens Jorian 1185 4.0 1015 7Z - 10W + 4Z - bye 3W - 9Z + 1W - 2Z - 11Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
9 Vander Donckt Mattis 0 2.0 787 bye 4W - 11Z + 2W - 5Z - 8W - 6W - 3Z - 1Z - --- 24.5 0.00 0.0 0
10 Depickere Yari 0 2.0 686 3W - 8Z - bye 5W - 11Z + 4Z - 7W - 6Z - 2W - --- 23.5 0.00 0.0 0
11 De Clercq Rune 0 1.0 218 4Z - bye 9W - 6Z - 10W - 7Z - 2W - 1Z - 8W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 5.67 : 2014/10/15