Kersttornooi jeugd groep A-B


465
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.67 : 2014/10/15
Org. : SK Artevelde ,Ertvelde ,2018
, Tempo : 15 min KO
Tie BreakPts, Onderling Res, Median Bucholtz, SonneBorn-Berger, Voortschrijding, Loterij
V.S.F.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

Eindklassement
    Naam                    Cat  V/M  Club                Ptn  Res   M B   S B   Vsch  Lot  
  1 De Baets Keano          1    M    SK Artevelde     7.5/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  2 Lahousse Wouter         2    M    Wachtebeke       6.5/9    1.0  25.5  0.00   0.0     0 
  3 Dhaenens Elke           2    V    MSV              6.5/9    1.0  24.5 27.00   0.0     0 
  4 De Baets Branko         2    M    SK Artevelde     6.5/9    1.0  24.5 26.00   0.0     0 
  5 Temmerman Sara          1    V    MSV              5.5/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
  6 Temmerman Sander        1    M    MSV              5.5/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  7 Phlips Daan             2    M    KGSRL Gent       5.0/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
  8 Dhaenens Wout           2    M    MSV              5.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
  9 Vander Bracht Siebe     2    M    LSV-Chesspirant  4.0/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
 10 Burssens Ruben          2    M    Mercatel         4.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 11 De Bakker Mathisse      1    M    Waregem          3.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
 12 Van Vooren Ruben        2    M    SK Artevelde     2.0/9    1.0   0.0  0.00   0.0     0 
 13 Bekaert Dylan           1    M    Waregem          2.0/9    0.0   0.0  0.00   0.0     0 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (26-12-2018)
  1 Phlips Daan            1-0  Temmerman Sander      
  2 Temmerman Sara         1-0  Dhaenens Wout         
  3 Bekaert Dylan          0-1  Lahousse Wouter       
  4 De Baets Keano         1-0  Burssens Ruben        
  5 De Bakker Mathisse     0-1  De Baets Branko       
  6 Dhaenens Elke          1-0  Vander Bracht Siebe   
  7 Van Vooren Ruben       Bye
(Go to Top)
Ronde 2 (26-12-2018)
  1 De Baets Branko        1-0  Temmerman Sara        
  2 Lahousse Wouter        0-1  Dhaenens Elke         
  3 Van Vooren Ruben       0-1  De Baets Keano        
  4 Dhaenens Wout          0-1  Phlips Daan           
  5 Temmerman Sander       1-0  De Bakker Mathisse    
  6 Burssens Ruben         1-0  Bekaert Dylan         
  7 Vander Bracht Siebe    Bye
(Go to Top)
Ronde 3 (26-12-2018)
  1 De Baets Keano         1-0  Dhaenens Elke         
  2 Phlips Daan            0-1  De Baets Branko       
  3 Burssens Ruben         0-1  Temmerman Sander      
  4 Temmerman Sara         1-0  Van Vooren Ruben      
  5 Vander Bracht Siebe    0-1  Lahousse Wouter       
  6 Bekaert Dylan          0-1  Dhaenens Wout         
  7 De Bakker Mathisse     Bye
(Go to Top)
Ronde 4 (26-12-2018)
  1 De Baets Branko        0-1  De Baets Keano        
  2 Temmerman Sander       0-1  Temmerman Sara        
  3 Lahousse Wouter        1-0  Phlips Daan           
  4 Dhaenens Elke          1-0  Burssens Ruben        
  5 Dhaenens Wout          1-0  Vander Bracht Siebe   
  6 De Bakker Mathisse     1-0  Van Vooren Ruben      
  7 Bekaert Dylan          Bye
(Go to Top)
Ronde 5 (26-12-2018)
  1 De Baets Keano         0-1  Lahousse Wouter       
  2 Temmerman Sara         0-1  Dhaenens Elke         
  3 Temmerman Sander       ½-½  De Baets Branko       
  4 Phlips Daan            1-0  De Bakker Mathisse    
  5 Van Vooren Ruben       0-1  Dhaenens Wout         
  6 Vander Bracht Siebe    0-1  Bekaert Dylan         
  7 Burssens Ruben         Bye
(Go to Top)
Ronde 6 (26-12-2018)
  1 Dhaenens Elke          0-1  De Baets Branko       
  2 Lahousse Wouter        ½-½  Temmerman Sara        
  3 Dhaenens Wout          0-1  De Baets Keano        
  4 Bekaert Dylan          0-1  Phlips Daan           
  5 Burssens Ruben         1-0  Van Vooren Ruben      
  6 De Bakker Mathisse     0-1  Vander Bracht Siebe   
  7 Temmerman Sander       Bye
(Go to Top)
Ronde 7 (26-12-2018)
  1 De Baets Keano         1-0  Phlips Daan           
  2 De Baets Branko        0-1  Lahousse Wouter       
  3 Dhaenens Elke          ½-½  Temmerman Sander      
  4 Temmerman Sara         1-0  De Bakker Mathisse    
  5 Vander Bracht Siebe    1-0  Burssens Ruben        
  6 Van Vooren Ruben       1-0  Bekaert Dylan         
  7 Dhaenens Wout          Bye
(Go to Top)
Ronde 8 (26-12-2018)
  1 Temmerman Sara         0-1  De Baets Keano        
  2 Lahousse Wouter        0-1  Temmerman Sander      
  3 De Baets Branko        1-0  Vander Bracht Siebe   
  4 Van Vooren Ruben       0-1  Dhaenens Elke         
  5 Burssens Ruben         0-1  Dhaenens Wout         
  6 Bekaert Dylan          0-1  De Bakker Mathisse    
  7 Phlips Daan            Bye
(Go to Top)
Ronde 9 (26-12-2018)
  1 Temmerman Sander       ½-½  De Baets Keano        
  2 Dhaenens Wout          0-1  Lahousse Wouter       
  3 Phlips Daan            0-1  Dhaenens Elke         
  4 Bekaert Dylan          0-1  De Baets Branko       
  5 De Bakker Mathisse     0-1  Burssens Ruben        
  6 Vander Bracht Siebe    1-0  Van Vooren Ruben      
  7 Temmerman Sara         Bye
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res M B S B Vsch Lot
1 De Baets Keano 1613 7.5 1716 10W + 12Z + 3W + 4Z + 2W - 8Z + 7W + 5Z + 6Z = 0.0 0.0 0.00 0.0 0
2 Lahousse Wouter 1646 6.5 1617 13Z + 3W - 9Z + 7W + 1Z + 5W = 4Z + 6W - 8Z + 1.0 25.5 0.00 0.0 0
3 Dhaenens Elke 1337 6.5 1539 9W + 2Z + 1Z - 10W + 5Z + 4W - 6W = 12Z + 7Z + 1.0 24.5 27.00 0.0 0
4 De Baets Branko 1437 6.5 1570 11Z + 5W + 7Z + 1W - 6Z = 3Z + 2W - 9W + 13Z + 1.0 24.5 26.00 0.0 0
5 Temmerman Sara 1724 5.5 1533 8W + 4Z - 12W + 6Z + 3W - 2Z = 11W + 1W - bye 1.0 0.0 0.00 0.0 0
6 Temmerman Sander 1731 5.5 1536 7Z - 11W + 10Z + 5W - 4W = bye 3Z = 2Z + 1W = 0.0 0.0 0.00 0.0 0
7 Phlips Daan 1331 5.0 1341 6W + 8Z + 4W - 2Z - 11W + 13Z + 1Z - bye 3W - 1.0 0.0 0.00 0.0 0
8 Dhaenens Wout 1054 5.0 1044 5Z - 7W - 13Z + 9W + 12Z + 1W - bye 10Z + 2W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0
9 Vander Bracht Siebe 0 4.0 597 3Z - bye 2W - 8Z - 13W - 11Z + 10W + 4Z - 12W + 1.0 0.0 0.00 0.0 0
10 Burssens Ruben 0 4.0 629 1Z - 13W + 6W - 3Z - bye 12W + 9Z - 8W - 11Z + 0.0 0.0 0.00 0.0 0
11 De Bakker Mathisse 0 3.0 584 4W - 6Z - bye 12W + 7Z - 9W - 5Z - 13Z + 10W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0
12 Van Vooren Ruben 0 2.0 394 bye 1W - 5Z - 11Z - 8W - 10Z - 13W + 3W - 9Z - 1.0 0.0 0.00 0.0 0
13 Bekaert Dylan 0 2.0 361 2W - 10Z - 8W - bye 9Z + 7W - 12Z - 11W - 4W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 5.67 : 2014/10/15